پروژه آماده پریمیر راش

پریمیر راش با هدف ویرایش ویدئو برای شبکه‌های اجتماعی مانند یوتوب، فیسبوک و اینستاگرام ساخته شده است. استفاده از اپلیکیشن پریمیر راش برای ساخت کلیپ‌های ساده اما حرفه‌ای برای بلاگرها و تولیدکنندگان محتوای کوتاه ویدیویی بسیار کاربردی است. همچنین افرادی که تخصصی در تولید محتوای ویدیویی ندارند، برای برطرف کردن نیازهای آن Premiere Rush بهترین گزینه است.

ادوبی پریمیر راش (Adobe Premiere Rush) اپلیکیشن پریمیر راش ادوبی اپلیکیشن حرفه‌ای ویرایش ویدئو برای سیستم‌عامل آی‌اواس است که نسخه دسکتاپ آن نیز وجود دارد. اولین نکته‌ای که پس از اجرای اپلیکیشن با آن مواجه می‌شوید، صفحۀ ورود به حساب کاربری است که برای ایران دردسترس نیست و برای ورود به حساب ادوبی باید از نرم‌افزارهای تغییر IP استفاده کنید. البته، یکی از مزیت‌های حساب کاربری این است که پروژه‌هایتان ازطریق فضای ابری از همه‌جا دردسترس خواهند بود. نکته مهم دیگر این است که نمی‌توان در پریمیر راش از پلاگین‌ها استفاده کرد. 

پریمیر راش یک نسخه بسیار کوچک از پریمیر است که فقط برای تولید محتوای کوتاه و سریع ویدیویی ساخته شده است. شما حتی نمی‌تواند پروژه‌های پریمیر را در داخل پریمیر راش و بالعکس باز کنید.

بر روی پریمیر راش پلاگین نصب نمی‌شود اما مانند پریمیر، امکان استفاده از پروژه‌های آماده وجود دارد و شما می‌توانید برای تولید و تدوین ویدیوهای حرفه‌ای از پروژه‌های آماده استفاده کنید.

اگر می‌خواهید بصورت حرفه‌ای تدوین انجام دهید باید از نرم‌افزار پریمیر پرو یا نرم افزار افترافکت استفاده کنید.

ورود یا عضویت