پروژه آماده پریمیر

ادوبی پریمیر یک نرم افزار قدرتمند برای تدوین و ساخت کلیپ‌های ویدیویی است! برای اینکه بتوانید کلیپ‌های ویدیویی خودتان را سریعتر بسازید، می‌توانید از پروژه‌ها و قالب‌های آماده استفاده کنید. پروژه آماده پریمیر مثل پروژه ترانزیشن، پریست، پروژه نمایش لوگو، قالب ارائه، عناوین و... هستند.

لیست پروژه‌های آماده پریمیر در پرو جی اف اکس:

برای دانلود انواع پروژه‌های آماده پریمیر از سایت‌های معتبری مثل موشن اری و انواتو می‌توانید اشتراک ویژه را در سایت Progfx.ir خریداری کنید.

ادوبی پریمیر پرو (Adobe Premiere Pro) یک نرم‌افزار ویرایش ویدئو از شرکت ادوبی است. این محصول بخشی از استودیو تولید ادوبی می‌باشد و یک مجموعه از نرم‌افزارهای شنیداری و دیداری دیجیتال است.

پروژه آماده همان قالب‌های از پیش ساخته شده است که به شما کمک می‌کند ویدیوهای حرفه‌ای تولید کنید. پروژه‌های آماده انواع مختلفی دارد که پرکاربردترین آنها پروژه ترانزیشن پریمیر، پریست پریمیر، پروژه نمایش لوگو پریمیر هستند. برای برای دانلود پروژه پریمیر می‌توانید در سایت Progfx.ir اشتراک خریداری کنید.

اگر با نرم افزار پریمیر بصورت مقدماتی آشنا باشید، می‌توانید بسیاری از پروژه‌های آماده را به آسانی استفاده کنید. در اکثر پروژه‌ها فایلی به عنوان آموزش توسط سازنده قرار گرفته است که می‌توانید طبق توضیحات جلو بروید.

بله، برای کاربرانی که اشتراک ماهیانه خریداری می‌کنند، امکان ثبت درخواست دانلود پروژه آماده پریمیر از سایت‌های مشخص شده وجود دارد.

ورود یا عضویت