انواع پروژه آماده برای پریمیر

ادوبی پریمیر یک نرم افزار قدرتمند برای تدوین و ساخت کلیپ‌های ویدیویی است! برای اینکه بتوانید کلیپ‌های ویدیویی خودتان را سریعتر بسازید، می‌توانید از پروژه‌ها و قالب‌های آماده استفاده کنید. پروژه آماده پریمیر پرو مثل پروژه ترانزیشن، پریست، پروژه نمایش لوگو، قالب ارائه، عناوین و... هستند.

لیست پروژه‌های آماده نرم افزار پریمیر در پرو جی اف اکس:

پروژه‌های آماده پریمیر پرو از سایت‌های معتبری مثل موشن اری و انواتو تهیه شدند که برای دانلود آنها می‌توانید اشتراک ویژه Progfx.ir را خریداری کنید.

پروژه آماده همان قالب‌های از پیش ساخته شده است که به شما کمک می‌کند ویدیوهای حرفه‌ای تولید کنید. پروژه‌های آماده انواع مختلفی دارد که پرکاربردترین آنها پروژه ترانزیشن پریمیر، پریست پریمیر، پروژه نمایش لوگو پریمیر هستند. برای برای دانلود پروژه پریمیر می‌توانید در سایت Progfx.ir اشتراک خریداری کنید.

بعد از دانلود انواع پروژه و قالب آماده پریمیر می‌توانید فایل آنرا در داخل برنامه باز کنید و عکس، موزیک و ویدیوی مورد نیاز خودتان را با پیشفرض‌های موجود در پروژه آماده جایگزین کنید.

اگر با نرم افزار پریمیر بصورت مقدماتی آشنا باشید، می‌توانید بسیاری از پروژه‌های آماده را به آسانی استفاده کنید. در اکثر پروژه‌ها فایلی به عنوان آموزش توسط سازنده قرار گرفته است که می‌توانید طبق توضیحات جلو بروید.

بله، برای کاربرانی که اشتراک ماهیانه خریداری می‌کنند، امکان ثبت درخواست دانلود پروژه آماده پریمیر از سایت‌های مشخص شده وجود دارد.

ورود یا عضویت