پروژه آماده افتر افکت

از پرکاربردترین پروژه های آماده برای افترافکت می‌توان به ترانزیشن، نمایش لوگو و پریست اشاره کرد. در سایت پرو جی اف ایکس به معرفی انواع مختلفی از پروژه آماده افترافکت پرداخته‌ایم که توسط سایت‌های معروفی مثل موشن اری و انواتو ارائه شده‌اند.

لیست پروژه‌های آماده افترافکت در سایت پرو جی اف اکس:

برای دانلود مجموعه پروژه های آماده افتر افکت نیاز به اشتراک ویژه دارید.

نرم افزار افتر افکت (Adobe after effects) یکی از برنامه‌های کاربردی جهت ساخت موشن‌گرافیک و ایجاد جلوه‌های ویژه در ویدیوها است. از این نرم‌افزار در ساخت بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی و همچنین آگهی‌های بازرگانی استفاده می‌شود.

کاربرد نرم افزار افترافکت در زمینه کار و ویرایش فیلم و محتوای تصویری است. هر فردی که به طور حرفه‌ای در حوزه فیلم‌سازی و انیمیشن‌سازی فعال باشد بدون شک این نرم افزار یکی از ابزارهای اصلی کار او برای انجام پروژه‌ها است. در واقع افتر افکت یک برنامه جلوه‌های ویژه، موشن گرافیک و کامپوزیت است که برای فرایند Post Production در فیلم‌سازی استفاده می‌شود.

پروژه آماده افترافکت توسط طراحان حرفه‌ای و با تجربه تولید شده و مورد استفاده کاربرانی قرار می‌گیرد که مهارت آنچنان زیادی ندارند. طراحی پروره آماده افترافکت طوری است که بیشتر کاربران آن، توانایی استفاده از آن را برای تغییر در متن و اجزای طراحی و رنگ‌ها را دارند. به عبارتی دیگر پروژه های آماده افترافکت به دست گرافیست و تدوینگرهای حرفه‌ای ساخته می‌شوند که شما می‌توانید با کمترین زمان ممکن بهترین پروژه را بسازید.

ورود یا عضویت