پروژه آماده افتر افکت

پروژه آماده افتر افکت به شما کمک می‌کند کلیپ‌های ویدیویی خود را در زمان کمتری تولید کنید. به عنوان مثال برای تولید تیزر معرفی محصول، کلیپ عروسی، استوری و پست آماده برای اینستاگرام می‌توانید از انواع پروژه آماده افترافکت استفاده کنید.  از پرکاربردترین پروژه های آماده برای افترافکت می‌توان به ترانزیشن، نمایش لوگو و پریست اشاره کرد.

لیست پروژه‌های آماده افترافکت در پرو جی‌اف‌ایکس:

در پرو جی اف ایکس بهترین پروژه‌های افترافکت که توسط سایت‌های بزرگی مانند موشن اری و انواتو ارائه شدند، را در اختیار شما قرار دادیم. اگر به آیتم دیگری نیاز دارید می‌توانید از بخش ثبت درخواست رایگان استفاده کنید.

نرم افزار افتر افکت (Adobe after effects) یکی از برنامه‌های کاربردی جهت ساخت موشن‌گرافیک و ایجاد جلوه‌های ویژه در ویدیوها است. از این نرم‌افزار در ساخت بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی و همچنین آگهی‌های بازرگانی استفاده می‌شود.

پروژه آماده افترافکت توسط طراحان حرفه‌ای و با تجربه تولید شده و مورد استفاده کاربرانی قرار می‌گیرد که مهارت آنچنان زیادی ندارند. طراحی پروره آماده افترافکت طوری است که بیشتر کاربران آن، توانایی استفاده از آن را برای تغییر در متن و اجزای طراحی و رنگ‌ها را دارند. به عبارتی دیگر پروژه های آماده افترافکت به دست گرافیست و تدوینگرهای حرفه‌ای ساخته می‌شوند که شما می‌توانید با کمترین زمان ممکن بهترین پروژه را بسازید.

اگر با نرم افزار افترافکت بصورت مقدماتی آشنا باشید، می‌توانید براحتی از پروژه‌های آماده استفاده کنید. در اکثر پروژه‌ها فایلی به عنوان آموزش توسط سازنده قرار گرفته است که می‌توانید طبق توضیحات جلو بروید.

بله، برای کاربرانی که اشتراک ماهیانه خریداری می‌کنند امکان ثبت درخواست دانلود پروژه افترافکت از سایت‌های موشن اری و المنت انواتو وجود دارد. بعد از عضویت و خرید اشتراک می‌توانید از بخش ثبت درخواست در پروفایل کاربری لینک‌های خودتان را ثبت کنید.

برای راحتی شما در بسیاری از پروژه‌های آماده افتر افکت، پروژه آماده پریمیر، داوینچی ریزالو و حتی فاینال کات که از سایت موشن اری هستند، موزیک استفاده شده در پروژه‌ها را بصورت جداگانه برایتان قرار دادیم.

ورود یا عضویت