جدیدترین پروژه‌های After Effects

در بسیاری از نرم افزارهای معروف مانند افترافکت، پریمیر، داوینچی ریزالو و فاینال کات می‌توانید از پروژه های آماده استفاده کنید. دانلود و استفاده از پروژه آماده در افتر افکت به شما کمک می‌کند کلیپ‌های ویدیویی خود را در زمان کمتری تولید کنید. به عنوان مثال برای ساخت تیزر معرفی محصول، کلیپ عروسی، استوری و پست آماده برای اینستاگرام بسازید، می‌توانید از پروژه‌های از پیش ساخته استفاده کنید. از پرکاربردترین پروژه های آماده افترافکت می‌توان به ترانزیشن، نمایش لوگو، تیزر تبلیغاتی و اسلایدشو اشاره کرد.

دانلود انواع پروژه افتر افکت

در سایت پرو جی اف ایکس انواع پروژه آماده برای نرم افزار محبوب افترافکت را در اختیار شما قرار دادیم که با خرید اشتراک می‌توانید آنها را دانلود کنید.

دانلود پروژه افتر افکت

المنت‌های آماده افترافکت

عناصر و المان‌های افترافکت شامل انواع پروژه‌های آماده‌ای است که بصورت پکیج ارائه شدند. این عناصر و ابزارها شامل المان‌های مدرن و کاربردی است که می‌توانید در پروژه‌های خود استفاده کنید.

ترانزیشن آماده افترافکت

 احتمالاً در برخی ویدیوها دیده باشید که انتقال بین دو عکس یا فیلم با یک جلوه بصری اتفاق می‌افتد و تصویر اول ناپدید شده و تصویر دوم ظاهر می‌شود. به این حالت ترانزیشن گفته می‌شود که در بسیاری از نرم افزارهای تدوین وجود دارد.

پریست افترافکت

پریست نوعی افکت از پیش طراحی شده است که می‌تواند بر روی تصاویر، صداها و ویدیوها اعمال شود و جلوه زیباتری به آن‌ها ببخشد. پریست‌های جذاب و زیبایی برای نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ، نرم افزار افترافکت، نرم افزار پریمیر پرو، برنامه های لایت روم و … وجود دارند.

تیزرهای تبلیغاتی افترافکت

برای نمایش محصولات، معرفی خدمات و رویدادها و... ساخت وله و تیزر تبلیغاتی بسیار مرسوم است. در سایت پرو جی اف ایکس می‌توانید انواع پروژه آماده افترافکت برای تیزر تبلیغاتی را دانلود کنید.

پروژه افترافکت اسلایدشو

اگر می‌خواهید یک اسلایدشوی حرفه‌ای و زیبا بسازید یا برای معرفی محصول و برند خود به یک اسلایدشوی جذاب نیاز دارید، از پروژه‌های آماده اسلایدشو افترافکت موجود در سایت پرو جی اف ایکس استفاد کنید.

پروژه نمایش لوگو افتر افکت

در سایت پرو جی  اف ایکس بهترین و جدیدترین پروژه‌های نمایش لوگو در موضوعات مختلف برای نرم افزار افترافکت وجود دارد مانند پروژه آماده نمایش لوگو سه بعدی، نمایش لوگوی مدرن و مینیمال، پروژه نمایش لوگو ساده و نورانی، نمایش لوگو به سبک قدیمی برای افترافکت.

پروژه آماده عناوین و زیرنویس

پروژه آماده زیرنویس و عنوان افتر افکت شامل انواع متن و زیرنویس متحرک است که می‌توانید به عنوان کپشن یا نمایش توضیحات در کلیپ‌های خود استفاده کنید.

استفاده از پروژه آماده جزء ویژگی‌های نرم افزار افتر افکت است که به کمک آن می‌توانید در کمترین زمان با جایگزین کردن عکس، فیلم و موزیک یک کلیپ ویدیویی بسازید. پروژه های آماده افترافکت توسط گرافیست و تدوینگرهای حرفه‌ای ساخته می‌شوند که شما می‌توانید با کمترین زمان ممکن بهترین پروژه را بسازید.

بعد از دانلود پروژه افترافکت، می‌توانید با جایگزین عکس، متن، ویدیو و موزیک براحتی یک کلیپ ویدیویی بسازید. اگر با نرم افزار افترافکت بصورت مقدماتی آشنا باشید، می‌توانید براحتی از پروژه‌های آماده استفاده کنید. در اکثر پروژه‌ها فایلی به عنوان آموزش توسط سازنده قرار گرفته است که می‌توانید طبق توضیحات جلو بروید.

برای راحتی شما در بسیاری از پروژه‌های آماده افتر افکت، پروژه آماده پریمیر، پروژه داوینچی ریزالو و حتی پروژه فاینال کات که از سایت موشن اری هستند، موزیک استفاده شده در پروژه‌ها را بصورت جداگانه برایتان قرار دادیم.

بله، برای کاربرانی که اشتراک ماهیانه خریداری می‌کنند امکان ثبت درخواست دانلود پروژه افترافکت از سایت‌های موشن اری و المنت انواتو دارند. بعد از عضویت و خرید اشتراک می‌توانید از بخش ثبت درخواست در پروفایل کاربری لینک‌های خودتان را ثبت کنید.

ورود یا عضویت