قالب‌های ویدیویی

دانلود پروژهای آماده تدوین و مونتاژ برای نرم‌افزارهای بزرگی مانند افتر افکت، پریمیر، داوینچی ریزالو، فاینال کات و اپل موشن.

دانلود انواع پروژه آماده ویدیویی

استفاده از پروژه آماده به شما کمک می‌کند تا کلیپ ویدیویی خود را در کمترین زمان بسازید. در سایت پرو جی اف ایکس انواع قالب ویدیویی آماده ترانزیشن، پریست، عنوان، زیرنویس، تیزر تبلیغاتی و نمایش لوگو برای پرکاربردترین نرم افزاهای تدوین فیلم ارائه شده است.

قالب آماده ویدیویی

پروژه‌های افترافکت

اگر با نرم‌افزار افترافکت کار می‌کنید حتماً با انواع پروژه برای افتر افکت آشنا هستید و می‌دانید برای خلق ویدیوهایی چشم‌نواز استفاده از ترانزیشن آماده افترافکت بسیار موثر است. همچنین برای تولید انواع وله و تیزرهای تبلیغاتی که این‌روزها بازار داغی دارد براحتی می‌توانید با دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی افترافکت و در عرض چند دقیقه پروژه معرفی مورد نظرتان را خروجی بگیرید! افترافکت المنت های آماده زیادی دارد که به‌عنوان جعبه ابزار افترافکت شناخته می‌شود و امکانات فوق‌العاده‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد.

افترافکت یک نرم افزار قوی برای جلوه‌های ویژه است و استفاده از پریست های آماده افترافکت، تصحیح و تنظیم رنگ بصورت حرفه‌ای روی ویدیوهای خود انجام دهید. البته اگر می‌خواهید برای ابتدای کلیپ‌ها از لوگو موشن استفاده کنید هم افترافکت یک گزینه عالی است و می‌توانید با دانلود پروژه نمایش لوگو افترافکت، لوگو و نماد مورد نظرتان نمایش دهید. همانطور که گفتیم افتر افکت بخاطر جلوه‌های بصری مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولاً برای تدوین کلیپ‌های ویدیویی از پریمیر استفاده می‌شود.

بین نرم افزار پریمیر پرو و افترافکت تفاوت‌هایی وجود دارد که بطور کلی هر دو نرم‌افزار از حرفه‌ای‌ترین ابزارهای موجود‌ در حوزه ویرایش فیلم و ویدئو هستند که هریک بر بخش خاصی متمرکز شده‌اند و به نحوی مکمل یکدیگرند؛ یعنی برای اعمال برخی از تغییرات در ویدئو بهتر است از ادوبی‌ پریمیر و در برخی موارد دیگر از افتر افکت باید استفاده کرد. البته فراموش نکنید که پریمیر پرو بهترین نرم افزار برای ویرایش ویدیو و نرم افزار افتر افکت برترین ابزار برای خلق جلوه‌های بصری خارق‌العاده است.

پروژه‌های پریمیر پرو

اگر از نرم‌افزار پریمیر برای ساخت کلیپ ویدیویی یا ویرایش فیلم‌های خود استفاده می‌کنید، باز هم استفاده از پروژه آماده پریمیر می‌تواند راندمان کار شما را بالا ببرد. همانند پروژه های آماده افتر افکت، برای نرم افزار پریمیر و پریمیر راش هم انواع پروژه آماده وجود دارد.

در سایت پرو جی اف ایکس دانلود امکان دانلود پروژه آماده برای پریمیر پرو وجود دارد و اگر دنبال پروژه پریمیر تیزر تبلیغاتی، دانلود پروژه آماده پریمیر عروسی، پروژه آماده پریمیر نمایش لوگو، پروژه آماده پریمیر برای اینستاگرام، پروژه آماده پریمیر مخصوص مونتاژ فیلم عروسی، پروژه پریمیر ورزشی، پروژه آماده پریمیر برای تولد، پروژه آماده ترانزیشن پریمیر و یاحتی پروژه آماده عناوین و پریست پریمیر هستید، می‌توانید برای دانلود اسلایدشو آماده پریمیر می‌توانید در سایت پرو جی اف ایکس اشتراک خریداری کنید.

پروژه‌های داوینچی ریزالو

اگر با نرم افزار داوینچی ریزالو کار می‌کنید و دنبال دانلود پروژه آماده داوینچی ریزالو هستید همچنان در سایت پرو جی اف ایکس در خدمتتان هستیم. از نرم افزار داوینچی ریزالو معمولاً برای اصلاح تخصصی رنگ در ویدیوهای حرفه‌ای استفاده می‌شود اما این نرم افزار جدیداً امکانات بیشتری اضافه کرده و شما می‌توانید با دانلود المنت های آماده داوینچی ریزالو، پروژه نمایش لوگو داوینچی ریزالو، عناوین و زیرنویس داوینچی ریزالو و انواع اسلایدشو آماده برای داوینچی ریزالو از امکانات بیشتر این نرم افزار قدرتمند استفاده کنید.

پروژه‌های فاینال کات

در سایت پرو جی اف ایکس انواع پروژه آماده برای نرم افزار فاینال کات و پروژه آماده اپل موشن را اضافه کردیم و هر روز تعداد به تعداد این آیتم‌ها اضافه می‌شود. اگر دنبال ترانزیشن آماده فاینال کات، پروژه نمایش لوگو فاینال کات، عناوین و اسلایدشو فاینال کات یا اپل موشن هستید به صفحه پروژه‌ های آماده اپل موشن یا پروژه های آماده فاینال کات مراجعه کنید.

مزیت استفاده از قالب‌های آماده

برای تولید کلیپ‌های دیدنی یا طراحی بنرهای گرافیکی چشم‌نواز، استفاده از قالب های آماده ویدیویی و فایل لایه‌باز گرافیگی به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان بتوانید نیاز خود را رفع کنید. اگر دنبال پروژه آماده تدوین و مونتاژ هستید و یا برای انجام پروژه گرافیکی خود نیاز به فایل لایه باز باکیفیت دارید، پیشنهاد می‌کنیم اشتراک سایت پرو جی اف ایکس را خریداری کنید. شما با خرید اشتراک می‌توانید بجز دانلود آیتم‌های موجود، پروژه مورد نیازتان را از سایت‌های مشخص شده درخواست دهید.

پروژه آماده ویدیویی توسط گرافیست و تدوینگرهای حرفه‌ای برای نرم افزاهای مختلف تدوین مثل پروژه افترافکت، پروژه پریمیر و پروژه فاینال کات ساخته می‌شود و افراد مختلف می‌توانند برای طراحی و تولید ویدئوهای خود از این پروژه های آماده تدوین استفاده کنند.

در سایت پرو جی اف ایکس انواع مختلف پروژه آماده مانند ترانزیشن، عنوان، زیرنویس، نمایش لوگو، تیزر تبلیغاتی و پریست را معرفی کرده‌ایم. برای نمایش گزینه دانلود پروژه آماده نیاز به خرید اشتراک ویژه دارید.

ما در سایت پرو جی اف ایکس در دو بخش آهنگ بی کلام و افکت صدا بسیاری از آهنگ های کاربردی را اضافه کردیم. البته برای راحتی شما در بسیاری از پروژه‌های آماده افتر افکت، پریمیر، داوینچی و حتی فاینال کات که از سایت موشن اری هستند، موزیک استفاده شده در پروژه‌ها را بصورت جداگانه برایتان قرار دادیم.

ورود یا عضویت

یا
بازیابی رمز عبور
اکانت ندارید؟ برای ایجاد اکانت کلیک کنید

لینک بازیابی رمز عبور به ایمیل ارسال خواهد شد.

قبلاً اکانت کاربری ایجاد کردید؟ وارد شوید
قبلاً اکانت کاربری ایجاد کردید؟ ‌ وارد شوید